Kullanımı

Prosgen tablet prostat büyümesinde etkili olurken aynı zamanda vücuttaki hormonsal dengeyi de düzenler.  Dolayısıyla hormonlar üzerinde destekleyici etkisi vardır.  Prostat büyümesi belirtilerinden sonra alınmaya başlanan tablet prostat büyümesi ile oluşan belirtileri maksimum 2 ay içinde tamamen ortadan kaldırır.  Sağlık bakanlığı izni ile çıkartılan ilaç aynı zamanda internetten iletişime geçilen ecza deposu tarafından kullanıcılara gönderilir.

Tablet Nasıl Kullanılır

Prosgen tableti günde 1 defa tok karnına almak yeterli olur.  Tek bir tablette bulunan likopen,  selenyum,  çinko gibi bileşenlerin tek bir tablet ile tamamının alınmasını sağlar.

Zenginleştirilmiş Vitamin Ve Mineral

Prosgen tabletin en önemli özelliklerinden biri içeriğinde çinko,  lipofen,  selenyum,  L- arginin,  D vitamini ve çinko dan oluşur.  Bu vitaminler aynı zamanda vücudun ihtiyacı olan ve vücudu özellikle kanser hastalığına karşı koruyan vitamin ve minerallerdir.  Aynı zamanda bu içeriğe sahip vitamin ve minerallerin DNA üzerinde çok olumlu etkisi bulunmaktadır.  Özellikle prostat semptomları üzerindeki etkisi ve antioksidan özelliği çok faydalıdır. Ayrıca Prosgen tabletim bir diğer özelliği de damar yolları üzerindeki etkisidir.  Prosgen tablet damar yollarını açarak kanın sağlıklı akışını ve alışverişini de sağlamaktadır.

L-Arginin Etkisi

Prostat büyümesi rahatsızlığı 45 yaşından sonra birçok erkekte görülmektedir.  Özellikle 45 yaşından sonra erkeklerin likopen,  selenyum,  çinko ve D vitamini ile zenginleştirilmiş Prosgen alması aynı zamanda ilacın içeriğinde bulunan L’arginin maddesi yalnızca prostat hastalığında değil birçok hastalıklar da önemli etkileri vardır. Özellikle Prosgen tablet ile kombinasyona geçen içerikler prostat hastalığında hastalığın gelişimini durduran etkiye sahiptir.